Subota, 21 Kolovoz 2021 11:44

Split-Kamen 1:1, izvrsne obrane Frane Barbića

Frane Barbić od ovog ljeta je na golu Kamena iz Podbablja gdje je došao iz RNK Splita.

Upravo su protiv istoimenog kluba igrali pripremnu utakmicu koja je završila nerješenim rezultatom.

Barbić, naš mještanin je bio ponajbolji igrač susreta s par izvrsnih obrana.

Bez pobjednika odigrali su Split i Kamen u Parku mladeži u generalci pred početak 3. HNL jug, a dojam je da je domaća momčad bila puno bliže pobjedi i stvorila više prigoda.

Počelo je Mamićevim slobodnm udarcem koji je obranio Barbić, a na drugoj strani je u prigodi bio Olujić. Potom su domaći nizali pokušaje, ponovno je pucao Mamić, pa potom još Prančević i Barać. Najveću priliku u prvom dijelu Mamiću je u 40. minuti skinuo Barbić. Umjesto vodstva na poluvremenu gosti su dugom akcijom izbacili Splitovu obranu pa je u 55. minuti zabio Brane Kujundžić za 0:1.

Malo nakon toga ponovno je Split imao šansu, ali je udarac B. Kukoča desnicom obranio Barbić. Međutim, Split je došao do izjednačenja u 67. minuti kada je Ožegović lijepo asistirao za Kapetanovića koji je pogodio s deset metara za konačnih 1:1.

Domaći su do kraja pokušavali doći do pobjede, ali nije bilo promjene rezultata, javlja dalmatinskinogomet.hr