Četvrtak, 17 Listopad 2019 12:36

MARJANSKA ŠTAFETA SRIJEDA 16.10.2019. Istaknuto

MARJANSKA ŠTAFETA SRIJEDA  16.10.2019. foto:enes buljan

 

Na ovogodišnjoj tradicionalnoj Marjanskoj štafeti koja je u srijedu održana po 72. put, vrlo dobro 6. mjesto osvojili su učenice OŠ „Strožanac-Podstrana“ a učenici su zauzeli 10.mjesto.


Štafeta, koju organizira Savez školskih športskih društava grada Splita, već se uobičajeno trči oko Marjana - od Muzeja hrvatskih arheoloških spomenika do Spinutskih vrata, a dužina sveukupne rute je otprilike šest kilometara.

- Za pretrčati cijelu rutu treba im nekih 15 minuta, a štafete se izmjenjuju svakih 400 metara.

– pojasnio nam je Mladen Milović, glavni tajnik Saveza športskih društava grada Splita, dodavši kako je u ovoj utrci sudjelovalo oko 800 djece iz osnovnih i srednjih škola.

Cure i dečki svoju su zadaću shvatili skroz ozbiljno. Vidjeli smo da se trčalo s pravom strašću i nije bilo nikakvih ozljeda.

Iako smo u odnosu na ostale škole, zbog udaljenosti rijetko na Marjanu, to nas nije spriječilo da sudjelujemo  na Marjanskoj štafeti.

 

  

   (SPISAK-M-UČENICI ) 

        IME  PREZIME                     

                                                      TRENING       STAZA     

1. Karlo Grcić                   8.a 14 krugova 1

2. Luka Ljubičić               8.a 14 krugova 2                        

3. Dino Sučić                  8. b 12 krugova   3       

4. Matej Krajinović          8. b 12 krugova   4                                               

5.Ante Dragaš                  8. b 13 rugova     5             

6. Josip Strunje                 8. a 14 krugova 6                                                                                                          

7.Ivan Krstanović             7. c 13 krugova   7

8.Nedjeljko Šuta               8.d 11 krugova   8

9.Petar Danolić                7. c 12 krugova     9                                                                                                                                                                                           

10. Branimir Goreta         8.d 13 krugova     10

11. Petar Mirko Jurčević   6. b 12 krugova       11                            

12. Ante Vuletić               8. c 11 krugova              12                                     

13.Kajo Baković              8. a 12 krugova       13                     

14.Ivan Balić                   8. a 11 ½ krugova   14                                             

15. Toma Božiković          8.a 13 krugova       15

16 Roko Perica               7.c 12 krugova         16                                           

17.Ivano Maleš               8. c 12 krugova       17                  

18. Duje Madunić            8.b 11 krugova       18                                              

19.Ivan Milardović         6. a 13 krugova         19

20. Andrija Đerek            8.a 12 krugova       20                                        

REZERVE

21. Mateo Pavić               6 a 11 krugova  

 

  SPISAK-Ž-UČENICE -

        IME  PREZIME                     

                                                    TRENING        STAZA       

1. Mia Munivrana           6. a 12 krugova         1

2. Klara Sokanović          7.e 11 krugova       2                        

3. Marija Kilić                 8.d 11 krugova 3                      

4. Laura Martić                8. b 10 ½ krugova 4                                               

5. Klara Ruić                    8.e 11 krugova 5             

6. Petra Bešlić                   6. b 11 krugova 6                                                                                                          

7.Ana Vrkljan                   8. a 13 krugova 7

8. Rafaela Smolić             8.d 9 krugova     8

9. Hana Šimić                   6.a 10 krugova 9                                                                                                                                                                                           

10.Mare Martić                 7 b 10 krugova   10

11.Anamarija Jurčević      8.e 10 krugova       11                            

12.Nina Stapić                 8.a 10 krugova              12                                     

13.Ivana Madunić             7 a 11 krugova     13                     

14. Sajira Pehilj                 6.b 10 krugova 14                                             

15.Antea  Pirić               8.a 11 krugova       15

16.Marijeta Vrkljan          6 .b 10 krugova       16                                           

17.Katja Lovrić                6. b 11 krugova     17                  

18.Petra  Pirić               8.a 11 krugova.             18                                              

19. Lucija Pešo                8.d 10 krugova         19

20.Tea Buljan                    6.b 10 krugova     20                                        

REZERVE

21. Katarina Bešlić             8.e 10 krugova                                                                              

22. Hana Stapić                 6.b 11 krugova               

23.Anamarija Janković       8.a 10 krugova     

24.Eli Lovrić                      8.a 10 krugova

25. Antonela Perišić           8.a 10 krugova                                                                                             

26. Maria Šarčević             8.a 9 krugova 

27.Stella Ćapin                  7.a 10 ½ krugova

28.Dora Milović                7.a 9 krugova

29.Lana Dragaš                 7.a 9 ½ krugova

30.Lana Madunić               7.a 9 ½ krugova

31. Marta Tešija                 8.b 9 ½ krugova    

32.Lucijana Škarica           8.e 10 krugova

 

                                                              

                                                                                         ENES   BULJAN,prof.

 

                                                                                                                                

NAJČITANIJE IZ SPORTA

Kia u stranicama