Ponedjeljak, 11 Studeni 2019 09:56

Gradsko natjecanje u nogometu za Osnovne škole Istaknuto

Split, 24. listopad, 2019.

Igralište RNK “Split " ( GRADSKO NATJECANJE )

    OSNOVNE  ŠKOLE - UČENICI   5. , 6. RAZREDI  

                     

REZULTATI  I. KOLA: Četvrtak,24.10. 2019.g.

 

  LUČAC – STROŽANAC-PODSTRANA                     2:7

                        

REZULTATI II. KOLA: Petak,25.10. 2019.g.

 STROŽANAC-PODSTRANA  – slobodni

 

RASPORED I SATNICA POLUFINALA I FINALA: UTORAK,29.10. 2019.g.

 

  POLUFINALE 1.MERTOJAK -SPINUT                                  3 : 2   

  POLUFINALE 2. : STROŽANAC-PODSTRANA -TRSTENIK   4 : 0

  ZA 3. MJESTO:    TRSTENIK -  SPINUT                             3 : 3 PENALI 6 : 4

  ZA 1.MJESTO: MERTOJAK - STROŽANAC-PODSTRANA     :   3

      GRADSKO NATJECANJE IZ NOGOMETA  ZA 5. I 6. RAZREDE 

 

Natjecanje učenika  osnovnih škola Splita u nogometu za 5.,6.razrede( učenici i učenice) za školsku godinu 2019/20 održalo se na igralištu RNK « Splita «.Rukovoditelj natjecanja   je g.Robert Boljat.

 

Učenici OŠ « Strožanac» iz Podstrane su osvojili 1.mjesto  na gradskom natjecanju.

  1. MJESTO   GRADSKO NATJECANJE“ SPLIT „ (M) 5.i 6. RAZREDI

 

  1. Ante Perišić   (cap.) 6.c

  2. Kristijan Rubić       6.d

  3. Dominik Vuko       6.d

  4. Danijel Bučević     6.c

  5. Ivan Sopta             6.c

  6. Luka Čavara          6.c

  7. Jakov Jozić           6.c

  8. Ivan Granić  (golman) 6.d

  9. Dino Rubić           6.a

  10. Matej Jukić           6.a

  11. Ivan Milardović    6.a

  12. Marko Budimir    6.c

  13. Jakov  Miličević   5.a

  14. Marin Božiković   5.a

  15. Mateo Marjanović  5.a

  16. Mate Sliško (golman) 5.a

  17. Mateo Pavić            6.a  

 

   

 

 

Čestitamo učenicima OŠ « Strožanac» iz Podstrane na 1.mjestu u muškoj i na 3. mjesto u ženskoj konkurenciji.

3.MJESTO GRADSKO NATJECANJE“ SPLIT „ (Ž ) 5.i 6. RAZREDI

  1. Petra  Sunara (cap.)        5.b

  2. Kaja Popović (golman)  5.b

  3. Lorena Zorić                  5.b

  4. Klara Ribičić                  5.a

  5. Sara Sablić                     5.a

  6. Lana Mladina                 5.a

  7. Petra Čićerić                  6.e

  8. Lea Nikolić                    5.b

  9. Ana Bagarić                    6.c

  10. Sara Marija Đonlić         6.c

  11. Petra Topić                     6.c

  12. Ana Marija Jovanović    6.c

 

                                    NASTAVNICI: Vinko Buble ,prof., Enes Buljan ,prof.

nog56raz201920 8nog56raz201920 16

NAJČITANIJE IZ SPORTA

Kia u stranicama