Završio 11. malonogometni turnir "Podstrana 2017" Istaknuto

Ocijeni sadržaj
(0 glasova)
Završio 11. malonogometni turnir "Podstrana 2017" slike:Mario Strmotić

Završio je 11. malonogometni turnir "Podstrana 2017" koji se odigrao na terenu ŠC Petričevo, a koji se igrao u čast Sv. Ante i na spomen prvog poginulog branitelja iz Podstrane, Vladimira Vukovića - Vatu.

Reultati u nastavku:

Veterani za 3. mjesto:
Toni i Gogo - Veterani Podstrane...4:3...(Miserda 2, Spar, Gabrilo ag; Odak 2, Kalebic)
Bez zamjene i u bitno oslabljenom sastavu ekipa Toni i Gogo neocekivano je uzela 3 mjesto na ovodisnjem turniru kod veterana.

Seniori za 3. mjesto:
Fs Ritual - Hercegovac Vp...3:6...(Suljic Ig., Gotovac, Stimac; Peric 2, Mizdrak 3, Sucur)
Odlicna utakmica kod mladih, a to cesto,bude za 3 mjesto. Puno lipih golova, akcija i trke. Hercegovac je bolje otvorija utakmicu i to je zapravo donijelo pobjedu. Uspili su igraci Rituala doci do 4:3 te preko golmana igraca otici do penala, ali kako to obicno biva na kraju primaji jos 2 gola te osvajaju za njih ipak tek 4 mjesto. Hercegovac je jos jednom pokazao kako ih se nikad ne smije podcijeniti. Odlicni si bili Mizdrak i Perić.

Veterani - Finale:
Uzš Desetka - Cb Porat Podstrana...2:2...(Papac, Depeder; Barać 2), nakon kaznenih udaraca pobjednik je Uzš Desetka
I drugu godinu za redom domaća ekipa Cb Porat gubi u finalu. Mora se priznati da se očekivala njihova pobjeda. Desetka je bila u oslabljenom sastavu te se još u prvom poluvremenu ozlijedio Jure Aljinović. Ali sa jednom zamjenom uspjeli su 2 puta izjednačiti rezultat i slaviti kroz penale. Kod domaćina sjajan je bio Ante Barać ali za pobjedu trebao je pomoć još kojeg suigrača. Na penalima kako već znamo Desetka ne može izgubiti te Zdravko Prkić osvaja titulu u Podstrani.

Seniori - Finale:
Madunić bus - Sank...6:0...(Bajamić 2, Martinac 2, Perišić, Duvančić)
Madunić vraća titulu izgubljenu prošle godine. Neočekivano visok rezultat, ali ipak zasluženo.
Odmah u početku sjajan pogodak Bajamića. Nakon toga se igralo izjednačeno. Možda i ključan detalj se dogodio krajem poluvremena kada Rožić ne iskorištava akumulaciju. U drugom poluvremenu opet Bajamić pogađa za 2:0. Pokušali su igrači Sanka sa golman igračem ali to im nije trebalo jer ih je Madunić do kraja napunio golovima.

Najbolji golman (Veterani): Joško Nakić Alfirević (Uzš Desetka)
Najbolji strijelac (Veterani): Mario Kalebić (Veterani Podstrane)
Najbolji igrač (Veterani): Ante Barać (Cb Porat)

Najbolji golman (seniori): Robert Mišković (Madunić bus)
Najbolji strijelac (seniori): Marinko Samija (Madunić bus)
Najbolji igrač (seniori): Mladen Bajamić (Madunić bus)